Z každé došlé objednávky věnujeme 1 Kč na péči o opuštěná zvířátka. Společně můžeme pomáhat, děkujeme.

Pytlíček sušené levandule s dekorací,v.9cm

Naše ruční práce.

Krásný dárek pro paní učitelku, kamarádku nebo Vaší maminku.

 

Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 3467
59 Kč
Kategorie: Drobné dárky
Položka byla vyprodána…
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Elegantně zabalené
Elegantně zabalené
jako dárek
Doprava zdarma
Doprava zdarma
nad 1500 Kč
Rychlé doručení
Rychlé doručení
na vybrané místo

Sušená levandule je skvělou dekorací. Můžete ji umístit do misky ve vašem domově. Levandulové květy také voní skvěle a mohou sloužit jako přírodní parfém nebo osvěžovač vzduchu.

Tip: 

Sušená levandule do polštáře pro lepší spánek

Levandule je svým příjemným a velice uklidňujícím aroma. Proto se sušená levandule často používá do polštářů pro lepší spánek. Stačí jen umístit několik sušených květů levandule do polštáře a nechat je působit. Levandulová vůně pomáhá uvolnit napětí a podporuje relaxaci, což vede k klidnějšímu a hlubšímu spánku.

Levandule má také léčivé účinky. Je známo, že levandule má protizánětlivé a antiseptické vlastnosti. Pokud tedy trpíte nějakým druhem bolesti nebo zánětu, může vám sušená levandule do polštáře pomoci s jeho zmírněním.

Použití sušené levandule do polštáře je jednoduché. Stačí jen umístit několik květů levandule do polštáře a nechat je tam. Při každém použití se uvolní příjemná vůně, která vám pomůže relaxovat a zklidnit se. Navíc, pokud trpíte nějakým druhem bolesti nebo zánětu, můžete si levandulový polštář přiložit na postižené místo a nechat působit.

 

Materiál: sáček barevné organzy v různých barvách, náplní je sušená voňavá levandule, doladěnou umělou květinkou a dřevěným výřezem s různým motivem (viz přiložený obrázek)

 

Rozměry: výška 9cm

 

Některé dekorace máme hotové skladem nebo vytvoříme na objednávku do 2 dnů. 

(Každý kus je originál, proto se dekorace může od obrázku  trochu lišit)

Zpět do obchodu