Z každé došlé objednávky věnujeme 1 Kč na péči o opuštěná zvířátka. Společně můžeme pomáhat, děkujeme.

Umělci a vystoupení

Pokud se rozhodnete ještě doplnit již dokonale připravenou párty o umělecké vystoupení, skvělé!

S některými níže uvedenými umělci spolupracujeme a vřele doporučujeme nebo vám domluvíme jiné umělce na přání, pokud termínově bude možné, v každém případě vás nenecháme ve štychu a náhradní vystoupení zajistíme.


Richard Nedvěd

Kouzelné začátky

Richard Nedvěd začal s kouzlením v roce 1999. Zpočátku se věnoval oborům „Jevištní magie“ a „Mikromagie“, ale postupem času obohacoval svá vystoupení osobitou trapno-humornou prezentací. Protože se tato vystoupení setkávala s vřelým přijetím diváckého publika, čím dál více se zaměřoval na propojování kouzlení s humorem, a proto tento obor začal označovat vlastním pojmem „Trapnomagie“. Od roku 2008 se kouzlení věnuje profesionálně. V témže roce začíná vystupovat v českém stand-up comedy pořadu „Na Stojáka“ kabelové televize HBO. V roce 2010 se proslavil účastí v 1. sérii talentové soutěže „Česko Slovensko Má Talent“, kde se umístil na druhém místě. Stal se tváří několika reklamních kampaní (T-mobile, mBank, Dům barev) a nyní bývá hostem televizních zábavných pořadů, kulturních akcí, firemních i soukromých večírků.


Nika a Chris

Jsme hudební a životní parťáci, kteří rozproudí i vaši svatbu

Nika a Chris, těší nás. Jsme profesionální zpěvačka a saxofonista a svou energií zvedáme na svatbách ze židlí i ty, kteří původně vůbec tancovat nechtěli. Jsme taky manželé. Milujeme svatby a naší hudbou je pomáháme proměnit v ten nejlepší zážitek vašich životů.

 


Vanesa Jančová

Mladá zpěvačka a hudební skladatelka

5 let účinkovala se svou kapelou jakožto frontmanka na několika letních festivalech a večerních akcích či svatbách. Byla finalistkou celostátní soutěže SanRemo Junior, ve které vystupovala v divadle Hybernia s orchestrem BonArt. Věnuje se hudební korekci a skládání hudebních textů pro kapely a pěvecké skupiny. Absolvovala klavírní základní uměleckou školu, dnes klavír vyučuje. Od mala se věnuje umění v mnoha formách, ale zpěv a hra na klavír jsou jí nejbližší. Její repertoár obsahuje muzikálové, popové i jazzové písně české i mezinárodní tvorby.

Zpět do obchodu